);">

Koleksiyonlar

Devore

Devore ya da yakma, doğal elyaf ve polyester gibi birden fazla lifle dokunan kumaşların özel kimyasallarla yakılması, yakılan kısımların yıkanması ve sonrasında şeffaf desen elde edilmesi amacıyla elde edilen lüks kumaş/perde deseni üretme yöntemidir. Kökleri İtalya’ya dayanan bu üretim yöntemi, küresel pazarda rekabet gücünü kaybederek, gösterişli yerini Türkiye’ye bırakmıştır. Süper Tekstil, her renk ve desende uygulayabildiği, geniş ürün yelpazesi ile Devore perde üretiminde dünyada ve Türkiye’de öncü firma olma misyonunu devam ettirmektedir.

Süper Tekstil
Süper Tekstil

Dokuma

Yeniliklere açık şirketimiz; pamuk, polyester, viskon, bambu ve keten gibi karışık yapılı iplikler ile üretilen kumaşları sayesinde, katma değeri yüksek dokuma konusunda, pazarın tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Düz Boya

Ev tekstilinin yapı taşı olan düz boya koleksiyonlarında, profesyonel hizmet anlayışımız ve geniş renk kartelamızla müşterilerimizin en ekstrem ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve geniş renk kartelamızla ev tekstilinin yapı taşı olan düz boya koleksiyonlarında müşterilerimizin en ekstrem ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Süper Tekstil, farklı kalitede çalıştığı kumaş opsiyonlarıyla sürekli kendini yenilemeyi ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

Süper Tekstil
Süper Tekstil

Teknik Tekstil

Stor perdeler, yaşam alanlarına getirdiği estetik görünüşüyle beraber pratikliği ile de cazip bir seçenek durumundadır. Süper Tekstil müşterilerine, karanlık bir ortam sağlayan blackout koleksiyonundan; ışığın hafifçe içeri girmesini sağlayan fantastik bir popüler renk yelpazesine sahip stor perde koleksiyonlarına ve benzersiz yatay şeritli tasarımı ile istediğiniz zaman manzara, istediğiniz zaman mahremiyet sağlayan zebra stor perde koleksiyonlarına kadar geniş ölçekli seçenekler öne getirmektedir.

Dijital Baskı

Şirketimizde en gelişmiş dijital baskı makineleriyle 160 cm’den 320 cm’e kadar her boyutta baskı seçeneği sunulmaktadır. Yılda 700.000 metre kapasitesi ile herhangi bir polyester kumaş üzerine fotoğraf kalitesinde baskı yapılmaktadır. Dünyadaki tüm trendleri ve yenilikleri yakından takip eden ARGE departmanımız, sınırsız renk kartelasında canlı ve yenilikçi bir desen yelpazesi sunmaktadır.

Süper Tekstil
Süper Tekstil

Yeni Nesil Ürünler

Yanmaz, antibakteriyel, antistatik ve pure air teknolojili ürünleri ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına göre otel tekstiline daha güvenilir, daha sağlıklı, ürün direnci ve dayanıklılığı yüksek ve çevreye duyarlı ürünler sunulmaktadır. Şirketimizde uzun süreli işbirliği inancıyla her gün müşteri mutluluğu ve kaliteli hizmet için heyecan duyulmaktadır.

Konfeksiyon Ürünleri

Süper Tekstil, iplikten paketine kadar tüm işlemlerini üstlendiği hazır ürünlerini dünya çapında farklı ülkelerdeki genişlik ve dikiş türlerine uygun olarak modern konfeksiyon departmanında üretmektedir. Aylık kapasitesi 500.000 adet olan bir üretim kapasitesi mevcuttur. Ürünleri özellikle dünyaca ünlü ortakları yapı marketlerde önemli bir yer tutmaktadır. Hazır ürünler zebra, gölgeler, tül, saten, banyo perdesi, masa örtüsü, minder ve yastık olmak üzere başlıca ürün gruplarını içermektedir.

Süper Tekstil

İletişim

Bize Ulaşın

İletişim Formu