);">

Üretim

Süper Tekstil

Dokuma

Ürünlerimizin zeminini oluşturan kumaşın üretimi dokuma tezgahlarımızda gerçekleştirilmekte olup, 3 40 en çalışma mantığına sahiptir. Yeniliklere açık şirketimiz pamuk, polyester, viskon, bambu, keten ve karmaşık yapılı kumaşlardan yaptığı üretimle dokuma konusunda tüm istekleri karşılamaktadır. Her geçen gün bünyesine kattığı yeni karışımlı ürünlerle müşterilerine geniş bir ürün skalası takdim etmektedir. Yıllık 6.500.000 m üretim kapasitesine sahiptir.

Arge

Süper Tekstil tarafından kullanılan renkler, desenler ve modeller Tasarım Merkezi ve Ar-Ge departmanımız tarafından belirlenir. Alanında uzman olan ekibimiz, güncel gelişmeleri, çalışmaları yakından incelemekte ve şirket vizyonumuzu her geçen gün daha ileriye taşımaktadır.

Uluslararası fuarlar, eğitim seminerleri, network ve yenilik bilgilerini sürekli takip eden ekibimiz, çeşitli desen programlarını da kullanarak müşterilerimizin tüm taleplerine en yeni ve en çabuk sürede cevap vermeyi kendine görev edinmiştir.
Tasarım merkezi ve Ar-Ge bölümünün çalışmalarıyla müşteri talepleri doğrultusunda kreasyonlar hazırlanıp piyasaya sunulmaktadır.
Süper Tekstil
Süper Tekstil

Urge

Süper Tekstil, uzun yıllardır müşterilerine sunduğu ev tekstil ürünleri yanına, 2011 yılı itibariyle kurduğu modern makine parkuruyla Teknik tekstil ürünlerini de eklemiştir.

Bünyesinde bulundurduğu modern cihazlarla donatılmış laboratuvarımız ürün araştırmaları ve kalite sürekliliğini sağlarken; gerek yurtiçi gerekse yurtdışında piyasanın talebine karşılık verecek şekilde, iç mekan / dış mekan %100 stor blackout, %100 kumaş blackout, stor, zebra, savunma sanayi kamuflaj kumaşları, şemsiye, antibakteriyel, covid viral kumaşlar, güç tutuşurluk, yanmazlık, kötü koku giderici perde kumaşlarının dokumasından başlayarak, boya, baskı, kaplama aşamalarının hepsini entegre olarak gerçekleştirmektedir.

Digital Baskı

Süper Tekstil olarak, baskılı ürün üretme konusunda en gelişmiş teknolojiye, en iyi personele ve en iyi kaliteye sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Baskılı ürünler bugün Süper Tekstil’in müşterileri tarafından en çok rağbet gören ürün grubu olmuştur. Süper Tekstil baskı makineleri ile 3.20cm en genişliğinde ürün geliştirme imkanına sahiptir.

Süper Tekstil
Süper Tekstil

Rotasyon Baskı

2002 yılı itibariyle üretime başlanan rotasyon baskı makinesi ile 320 cm genişliğe ve 10 adet renge kadar ürün geliştirme imkanına sahiptir. Bünyemizde bulunan rotasyon baskı makineleri ile devore, pigment, dispers ve özel efektli baskı çeşitleri ile üretimi gerçekleştirilmektedir.

Konfeksiyon

Konfeksiyon departmanımız, hızla gelişen müşteri taleplerimiz doğrultusunda, kalitemizi hazır ürünlerde de sunmak amacıyla kurulmuştur.

Bugün, yıllık 5 milyon adet üretim kapasitemiz içerisinde hazır perde, kırlent, panel perde, masa örtüsü, duş perdesi gibi ürünler bulunmaktadır.

Süper Tekstil

Üretimden Görüntüler

İletişim

Bize Ulaşın

İletişim Formu